راهکار

ایده‌های نوآورانه در فرایند توسعه و تجاری‌سازی، نیازمند سپری کردن آزمون‌‌های مختلف هستند تا در یک روند آزمایشگاهی در محیط شبیه‌سازی برای کاربردهای واقعی مورد ارزیابی قرار بگیرند. برای این کار نیاز به ابزار و فضا برای آزمایش و مدیریت در زمینه سخت‌افزار و نرم افزار هستند. اما در دنیای امروز بسیاری از شرکت‌ها امکان فراهم کردن انحصاری چنین آزمایشگاهی را ندارند بنابراین مسیر حرکت كسب و كارها به سوی استفاده اشتراکی از اینگونه منابع است.

لیوینگ لب فناپ زیرساخت یک زیست بوم برای آزمودن، توسعه دادن و تکامل محصولات درفرایند تجاری‌سازی است  که از پرورش ايده‌ها تا رسيدن به محصول اوليه را در بر می‌گیرد و آماده همکاری با شرکت‌های نوآور است.

از ایده تا اجرا

 • 1
  ایده یابی

 • 2
  دست‌چین نمودن ایده‌ها

 • 3
  ارزیابی ایده از دیدگاه اقتصادی و بازار جهت انتخاب ایده مطلوب

  • 4
   ارزیابی قبل از توسعه

  • 5
   ارزیابی پس از تولید آزمایشی

  • 6
   ارزیابی قبل از تجاری سازی

  چرا لیوینگ لب

  امکان استانداردسازی و مشاوره با خبرگان فنی با خبرگان

  گرد هم آمدن زیرساخت‌ها و شرکای کلیدی بصورت یکپارچه

  تحقق‌گرایی مبتنی بر اعتبار بخشی بر پایه حقایق بازار مربوطه

  درگاه اینترنت اشیا

  درگاه اینترنت اشیا صنعتی با قابلیت تبدیل بسترهای ارتباطی، امکان تبدیل پروتکل‌های صنعتی و پروتکل‌های اینترنت اشیا و همچنین قابلیت پردازش لبه‌ای در زمره زیرساخت‌های به روز و ضروری هوشمندسازی در افق انقلاب صنعتی چهارم است.
  درگاه اینترنت اشیا صنعتی فناپ زیرساخت محصولی دانش بنیان است که مراحل طراحی و ساخت تولید آن توسط متخصصین شرکت انجام شده است.

  آینده راهکار

  لیوینگ لب فناپ زیرساخت، بوسیله تولید دانش فنی و مدیریتی و همچنین استانداردسازی و ایجاد اکوسیستم بازیگران عرصه هوشمندسازی صنایع، تلاش می‌کند فرآیند نوآوری از ایده تا بازار را تسریع نماید و رویه‌های چرخه عملکرد و عمر محصولات را در راستای ارتقای کیفیت تولید، بازارسازی و بهبود تجربه مصرف کننده را در زیست بوم‌های شهر هوشمند، انرژی هوشمند، کشاورزی هوشمند و صنعت هوشمند تدوین نماید.
  لیوینگ لب بستر اتحاد راهبردی نخبگان علمی و صنعتی را، جهت دستیابی به آخرین یافته‌های علمی و تکنولوژیکی برای کاهش وابستگی به واردات و خلق راهکارهای بومی فراهم می‌سازد.

  مقاله های مرتبط

  بازدید از مراحل نهایی تولید درگاه اینترنت اشیا صنعتی

  درگاه اینترنت اشیا صنعتی (IIOT Gateway)، محصول جدید و دانش‌بنیان فناپ زیرساخت است که مراحل طراحی و مدل‌سازی را سپری کرده و نسخه آزمایشگاهی آن محصول در مرحله انجام تست‌های نهایی، برای ورود به بازار تجاری است ...

  همه بازیگران زیر چتر living lab

  اكوسیستم نوآوری در صنعت هوشمند تنها به دو بازیگر به‌نام صنعت و دانشگاه محدود نمی‌شود بلكه ٦ بازیگر و ذی‌نفع مشاركت‌جو دارد كه همه این بازیگران باید با راه‌اندازی نهادی به نام «لیوینگ لب» دور یك میز و با مشاركت جمعی، مسائل كنونی صنعت را حل كنند ...

  برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در فناپ زیرساخت تماس بگیرید.