راهکار

ایده‌های نوآورانه در فرایند توسعه و تجاری‌سازی، نیازمند سپری‌کردن آزمون‌‌های مختلف هستند تا در یک روند آزمایشگاهی در محیط شبیه‌سازی برای کاربردهای واقعی ارزیابی شوند. برای این کار نیازمند ابزار و فضا برای آزمایش و مدیریت در زمینه سخت‌افزار و نرم افزار هستند. اما در دنیای امروز بسیاری از شرکت‌ها امکان فراهم کردن انحصاری چنین آزمایشگاهی را ندارند. بنابراین مسیر حرکت كسب‌وكارها به سوی استفاده اشتراکی از این گونه منابع است.

لیوینگ لب فناپ زیرساخت، زیست‌بومی برای آزمودن، توسعه‌دادن و تکامل محصولات درفرایند تجاری‌سازی است که از پرورش ايده‌ها تا رسيدن به محصول اوليه را در بر می‌گیرد و آماده همکاری با شرکت‌های نوآور است.

لیوینگ لب، آزمایشگاه زنده

از ایده تا اجرا

 • 1
  ایده یابی

 • 2
  به‌گزینی ایده‌ها

 • 3
  ارزیابی ایده‌ها

  • 4
   ارزیابی قبل از توسعه

  • 5
   ارزیابی پس از تولید آزمایشی

  • 6
   ارزیابی قبل از تجاری سازی

  چرا لیوینگ لب

  لیوینگ لب
  امکان استانداردسازی و مشاوره با خبرگان فنی

  لیوینگ لب
  گرد هم آمدن زیرساخت‌ها و شرکای کلیدی بصورت یکپارچه

  لیوینگ لب
  تحقق‌گرایی مبتنی بر اعتبار بخشی بر پایه حقایق بازار مربوطه

  درگاه اینترنت اشیا صنعتی شرکت فناپ زیرساخت

  درگاه اینترنت اشیا

  درگاه اینترنت اشیا صنعتی با قابلیت تبدیل بسترهای ارتباطی، امکان تبدیل پروتکل‌های صنعتی و پروتکل‌های اینترنت اشیا و همچنین قابلیت پردازش لبه‌ای در زمره زیرساخت‌های به روز و ضروری هوشمندسازی در افق انقلاب صنعتی چهارم است.
  درگاه اینترنت اشیا صنعتی فناپ زیرساخت محصولی دانش بنیان است که مراحل طراحی و ساخت تولید آن توسط متخصصین شرکت انجام شده است.

  آینده راهکار

  لیوینگ لب فناپ زیرساخت، با تولید دانش فنی و مدیریتی و همچنین استانداردسازی و ایجاد اکوسیستم بازیگران عرصه هوشمندسازی صنایع، تلاش می‌کند فرآیند نوآوری از ایده تا بازار را تسریع کند و رویه‌های چرخه عملکرد و عمر محصولات را در راستای ارتقای کیفیت تولید، بازارسازی و بهبود تجربه مصرف کننده را در زیست بوم‌های شهر هوشمند، انرژی هوشمند، کشاورزی هوشمند و صنعت هوشمند تدوین کند.

  لیوینگ لب بستر اتحاد راهبردی نخبگان علمی و صنعتی را، برای دستیابی به آخرین یافته‌های علمی و فناوری برای کاهش وابستگی به واردات و خلق راهکارهای بومی فراهم می‌کند.

  هوشمندسازی صنایع

  مقاله های مرتبط

  بازدید از مراحل نهایی تولید درگاه اینترنت اشیا صنعتی
  بازدید از مراحل نهایی تولید درگاه اینترنت اشیا صنعتی

  درگاه اینترنت اشیا صنعتی (IIOT Gateway)، محصول جدید و دانش‌بنیان فناپ زیرساخت است که مراحل طراحی و مدل‌سازی را سپری کرده و نسخه آزمایشگاهی آن محصول در مرحله انجام تست‌های نهایی، برای ورود به بازار تجاری است ...

  همه بازیگران زیر چتر living lab
  همه بازیگران زیر چتر living lab

  اكوسیستم نوآوری در صنعت هوشمند تنها به دو بازیگر به‌نام صنعت و دانشگاه محدود نمی‌شود بلكه ٦ بازیگر و ذی‌نفع مشاركت‌جو دارد كه همه این بازیگران باید با راه‌اندازی نهادی به نام «لیوینگ لب» دور یك میز و با مشاركت جمعی، مسائل كنونی صنعت را حل كنند ...

  برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در فناپ زیرساخت تماس بگیرید.